Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Sat. 25.02.2023. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikls CEĻABIEDRI | koncerts MORĀLIE IZMEKLĒJUMI

Brothers Kokari hall


25. februārī ar koncertu MORĀLIE IZMEKLĒJUMI Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē atklāsim CEĻABIEDRU cikla 2023. gada sezonu. 

Šoreiz kopīgā avangardiski muzikālā ceļojumā dosies grupas AMORĀLĀ PSIHOZE un DJ KRANKENWAGEN. Savukārt īpašu analogās gaismas šovu nodrošinās mākslinieku vienība PUŠKINA IELAS GAISMAS. 

Grupa Amorālā psihoze izpaužas dažādos eksperimentālos žanros – mūzikā jūtamas jaunā viļņa, džeza intonācijas, avangarda noskaņas un citas ietekmes. Grupas kodolu līdzās Dambim veido mūziķi, kas dažādos laikos muzicējuši vai vēl aizvien muzicē pankroka grupā Inokentijs Mārpls. Mūziķu sastāvs nav noteikts – tas variē no četriem līdz septiņiem iesaistītajiem. Katrs Amorālās psihozes koncerts ir unikāls un pārsteigumu pilns, jo bieži vien dalībnieku sastāvs nokomplektējas pēdējā brīdī, tāpat kā koncertprogramma, kas pakļaujas improvizācijai. 

Grupa DJ Krankenwagen izjūt īpašu cieņu pret latviešu kultūras mantojumu, vācu industriālo mūziku, kā arī pret veselības sistēmas darbiniekiem visā pasaulē. Grupas DJ Krankenwagen dalībnieki - Mārtiņš Ennītis (ģitāra un balss), Linards Kalniņš (klavieres un balss), Renāte Kalniņa (metalafons, sintezators un balss), Toms Gaļinauskis (bass), Rinalds Maksimovs (bungas) - rada savu mūziku no sirds un pārējiem orgāniem.

Puškina ielas gaismas - analogais gaismu šovs, kas siltina atmosfēru un aizrauj ar neatkārtojamām spontānām dinamiskās abstrakcijas kustībām. Puškina ielas gaismas dzima satiekoties dziļai interesei par 60to un 70to gadu psihodēlisko kultūru un nejauši atrastam kodoskopam. 60tajos un 70tajos gados tikko dzimušo psihodēlisko mūziku drīz vien papildināja tik pat psihodēlisks vizuālais pavadījums. Tehnoloģijas bija pilnībā analogas- izmantoti tika prezentāciju kodoskopi un diapozitīvu aparāti, prizmas, spoguļi un krāsu filtri. Izmantojot dažādus materiālus (bieži vien šķidrumus), tika radīta psihodēlisko laikmetu definējoša dinamiska vizuālā māksla. Puškina ielas gaismas savos šovos atgriežas pie šīm digitālajā laikmetā gandrīz aizmirstajām analogajām tehnoloģijām, lai radītu autentisku psihodēlisko gaismas šovu. 

BŪS JAUDĪGI! 

Pasākumā par atspirdzinājumiem gādās alus darītava NURME.

N.B. Koncerta sākums 19.00. Ierašanās no 18.00.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Share