Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs

Bērnu deju ansamblis “Bitīte”

Mākslinieciskā vadītāja Gundega Prancāne, repetitore Iveta Vītola, koncertmeistars Emīls Vizulis.

Deju ansambļa nosaukums radies Skolēnu dziesmu un deju svētku repertuārā dejotās O.Strausa dejas “Zum, zum, bitīt” iespaidā.

Bērnu tautas deju ansambļa „Bitīte” dibinātāja un ilggadēja vadītāja bija Indra Filipsone. Kolektīvs pastāv jau 33 gadus, bet nu jau 9 gadus kolektīva vadītāja ir Gundega Prancāne un koncertmeistars Ernests Circenis.

Ansambļa dalībnieki ir bērni vecumā no 3 līdz 16 gadiem. Dejotāji regulāri piedalās visas Latvijas kultūras dzīvē, aktīvi koncertējot Rīgā, kā arī dažādos republikas rajonos. Deju kolektīva BITĪTE dalībnieki ir bērni vecumā no 3 līdz 16 gadiem. No vienas grupiņas ir izaudzis liels kolektīvs ar 70 bērniem. Mazie dejotāji regulāri piedalās visas Latvijas kultūras dzīvē, aktīvi koncertējot Rīgā un dažādos republikas rajonos. BITĪTES dejotāji no ansambļa dibināšanas dienas ir piedalījušies visos Skolēnus Dziesmu un deju svētkos. Mazie mākslinieki aktīvi piedalījušies starptautiskajos deju koncertos un festivālos ārvalstīs “Eiropiādē” – Igaunijā, Itālijā un Dānijā.  Tāpat pārstāvējuši Latviju starptautiskajos deju festivālos Čehijā-2 reizes, Lietuvā- 3 reizes, kā arī Ungārijā un Vācijā. “Bitītes” moto – “Prieks dejot!”

Mēģinājumu laiki:

  • plkst.16.30 – bērnu dārza grupa
  • plkst.17.00 – 1.-2.klašu grupa
  • plkst.18.00 – 5.-8.klašu grupa
  • plkst.19.00 – 3.-4.klašu grupa
Nozare
Dance groups
Kolektīva vadītājs/ -i
Gundega Prancāne
Phone
Nodarbību vieta
Mēģinājumi notiek pirmdienās un trešdienās kultūras pils “Ziemeļblāzma” telpās (Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā).
Nodarbību laiki
plkst.16.30 – bērnu dārza grupa; plkst.17.00 – 1.-2.klašu grupa; plkst.18.00 – 5.-8.klašu grupa; plkst.19.00 – 3.-4.klašu grupa.