Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Auda”

Deju grupa „Auda” izveidojās 1990. gadā, apvienojoties bērnu deju ansambļa „Bitīte” vecākiem, lai piedalītos ansambļa 5 gadu jubilejā. Pēc tam „Auda” kļuva par patstāvīgu ansambli ar sev raksturīgu repertuāru, jo kolektīva dibinātāja un ilggadējā vadītāja Indra Filipsone dejas veidoja tieši saviem konkrētiem dejotājiem. 2011. gadā mainījās dejotāju sastāvs, un tagad „Audas” dalībnieki ir bijušie jauniešu deju ansambļa „Bitīte” dejotāji, kuriem nu jau pašiem ir savas ģimenes. Tomēr mīlestība uz deju ir saglabājusies, un bijušās „bitītes” ar prieku turpina dejot, nu jau vidējās paaudzes grupā, turpinot iesāktās tradīcijas.

Mēs aktīvi piedalāmies pilsētas un republikas deju pasākumos un kopš dibināšanas dienas esam bijuši visu Vispārējo Latviešu dziesmu un deju svētku dalībnieki. Arī aizvadītajā vasarā bijām dejotāju vidū Daugavas stadionā. Vairākkārt esam dejojuši festivālos ārpus republikas robežām: Francijā, Rumānijā, Itālijā, Vācijā, Beļģijā, Bulgārija u. c. Nu jau 30 gadus piedalāmies Starptautiskajā Eiropas mākslas un kultūras festivālā „Eiropeāde”, kas notiek dažādās Eiropas valstīs. Līdz ar to ir būts arī Spānijā, Šveicē, Francijā, Dānijā, Beļģijā, Sardīnijā, Lietuvā, Portugalē, u.c. godam pārstāvot Latvijas vārdu plašajā pasaulē.

Ilgus gadus jauka tradīcija ir mūsu atskaites koncerts, kas notiek ik gadu 1. maijā. Un kopš esam atgriezušies savas mājas – atjaunotajā Ziemeļblāzmas kultūras pili, pavasaros varam iepriecināt savus uzticīgos skatītājus ar sirsnīgu koncertu. Katru apaļo jubileju svinam kopā ar saviem kādreizējiem deju biedriem, kuri kā allaž mums pievienojas uz jubilejas koncertiem. Šajā aktīvi dejosim, lai piedalītos dažādos lielākos un mazākos koncertos un pasākumos.

Lai arī mūsu dejotāju vidū galvenokārt ir izaugušās „bitītes”, mēs priecājamies par ikvienu dejot gribētāju un laipni pieņemam savā pulkā. Mēs neesam tikai deju partneri, bet arī labi draugi, kas pēc grūtas darba dienas sanāk kopā, lai padejotu, pasmietos un jautri pavadītu laiku, atslēdzoties no darba rutīnas un ikdienas steigas.

Paši sev novēlam vēl ilgus gadus saglabāt dejotprieku un aicinām ikvienu dalīties tajā ar mums! 
Mēģinājumi notiek kultūras pilī ZIEMEĻBLĀZMA, Ziemeļblāzmas ielā 36, otrdienās un trešdienās (pēc vajadzības) no plkst. 19:00 līdz 22:00.

Ja esi dejotājs pašos spēka gados (tā no 25-45) un vēl meklē īsto deju kolektīvu, nāc un pievienojies mūsu draudzīgajam kolektīvam 12., 19. un 26.septembrī plkst. 19:30 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” deju zālē (līdzi ņemot dejošanai piemērotu apģērbu un apavus) un dejo kopā ar mums skaistākajā Rīgas pilī – Ziemeļblāzmā. 

Nāc un pievienojies! 

Nozare
Dance groups
Kolektīva vadītājs/ -i
Mākslinieciskā vadītāja Nadīna Neimane - Gardoviča, asistents Andžejs Signarskis, koncertmeistare Arta Laupace
Nodarbību vieta
Mēģinājumi notiek kultūras pilī ZIEMEĻBLĀZMA, Ziemeļblāzmas ielā 36
Nodarbību laiki
Otrdienās un trešdienās (pēc vajadzības) no plkst. 19:00 līdz 22:00.