Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs

Exhibitions

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 06.12.2022. 9:00 - Sun. 29.01.2023. 20:00

VISVALDIS ASARIS | ZEME

Exhibition hall, Mirror hall, Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Wed. 01.02.2023. 9:00 - Fri. 24.03.2023. 20:00

VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR izstāde | CEĻOJUMA PIEZĪMES

Exhibition hall

Rīko VEF Kultūras pils
Wed. 01.02.2023. 9:00 - Fri. 24.03.2023. 20:00

VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR izstāde | GADA RITMI

Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Wed. 01.02.2023. 9:00 - Fri. 24.03.2023. 20:00

VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR izstāde | ĢEOMETRIJA

Vestibila balkons

Rīko VEF Kultūras pils
Wed. 01.02.2023. 9:00 - Fri. 24.03.2023. 20:00

VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR izstāde | LOKOMOTĪVES, RITEŅI, SLIEDES…UN MĒS

Mirror hall

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 28.03.2023. 9:00 - Sun. 28.05.2023. 20:00

MĀKSLAS DIENAS 2023 | izstāde ATSUPULGI

Exhibition hall, Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Wed. 03.05.2023. 9:00 - Sun. 28.05.2023. 20:00

Fotogrāfa Jura Krieviņa piemiņas izstāde | LAIKABIEDRI PORTRETOS UN ROKRAKSTOS

Mirror hall

Rīko VEF Kultūras pils
Thu. 01.06.2023. 9:00 - Sun. 30.07.2023. 20:00

IZSTĀDE | KAREL”S. NOSPIEDUMI

Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 26.09.2023. 9:00 - Mon. 20.11.2023. 20:00

Fotokluba RĪGA izstāde | KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST.

Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 26.09.2023. 9:00 - Mon. 20.11.2023. 20:00

Tautas fotostudijas RVR izstāde | GADALAIKI

Mirror hall

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 26.09.2023. 9:00 - Mon. 20.11.2023. 20:00

Latvijas Radošo fotogrāfu asociācijas IZSTĀDE | DZĪVES ŠŪPOLES

Exhibition hall

Rīko VEF Kultūras pils
Thu. 23.11.2023. 9:00 - Sun. 21.01.2024. 20:00

IZSTĀDE | ANATOLIJS SOLODOVŅIKOVS | PĀRDOMAS

Mirror hall

Rīko VEF Kultūras pils
Thu. 23.11.2023. 9:00 - Sun. 21.01.2024. 20:00

IZSTĀDE | BAIBA ĀBELĪTE | VISUMA PIKSEĻI

Exhibition hall, Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 12.03.2024. 9:00 - Mon. 06.05.2024. 20:00

MĀKSLAS DIENAS 2024 | DZĪVES PALETE

Vestibila balkons, Exhibition hall, Lobby

Rīko VEF Kultūras pils
Tue. 12.03.2024. 9:00 - Mon. 06.05.2024. 20:00

Andrius Mosiejus (Lietuva) izstāde “DVĒSELES NERUNĪGIE ARTEFAKTI ”

Mirror hall

Rīko VEF Kultūras pils
Wed. 08.05.2024. 9:00 - Wed. 19.06.2024. 20:00

IZSTĀDE | UZDRĪKSTĒŠANĀS, ĻAUŠANĀS UN FANTĀZIJA

Exhibition hall