Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs

Vacancies

Skatuves meistars

Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras iestāde Ziemeļrīgas kultūras apvienība, reģ. Nr. 90011524360 aicina pieteikties darbam uz Skatuves meistara amatu uz nenoteiktu laiku.

Galvenie amata pienākumi:

  • Sadarbībā ar pasākumā iesaistītajiem organizatoriem un māksliniekiem un atbilstoši pasākuma koncepcijai, savas kompetences robežās ar Iestādes rīcībā esošajām iekārtām un tehnoloģijām nodrošināt Iestādes un Iestādes klientu rīkoto pasākumu kvalitatīvu apkalpošanu.
  • Nodrošināt pasākumu apskaņošanas, gaismošanas un video projekciju funkcijas Iestādes telpās, iestādes pieguļošajā āra teritorijā un citās telpās ārpus Iestādes saskaņā ar ikmēneša darba grafikiem.
  • Nodrošināt liela mēroga koncertu un pasākumu tehniskā asistenta funkciju skaņu un gaismu režisoriem pasākuma uzbūves, norises un nobūves laikā.
  • Būt atbildīgam par Iestādes tehnisko iekārtu apsaimniekošanu un uzturēšanu darba kārtībā, nepieciešamības gadījumā konsultēt klientus par tehnikas ekspluatācijas iespējām.
  • Saudzīgi un atbildīgi rīkoties ar Iestādes rīcībā esošo inventāru un aparatūru.
  • Ziņot Iestādes nodaļas vadītājam (Pasākumu un projektu tehniskā vadība) par tehnikas bojājumiem.
  • Veikt citus darba pienākumus Iestādes direktores vai Iestādes direktores vietnieces uzdevumā savas kompetences ietvaros.

Prasības pretendentiem:

  • Atbilstoša augstākā izglītība vai arī pieredze šāda darba veikšanai ne mazāk kā 2 gadi;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • Labas krievu un angļu valodas prasmes mutvārdos un rakstiski;
  • Iemaņas darbā ar digitālām mikserpultīm, pasākumu apskaņošanu, pamatzināšanas pasākuma gaismošanā, iemaņas pieslēgt un nodrošināt prezentāciju prezentēšanu uz projektora;
  • Augsta atbildība, uzmanība un precizitāte darba uzdevumu izpildē;

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu;
  • Iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika;
  • Mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Profesionālās pieredzes apraksts (CV);
  • Motivēta pieteikuma vēstule.

Atalgojums: EUR 850 pirms nodokļu nomaksas (papildus svētku un virsstundu apmaksa).

Darba vieta: Rīgā, Ropažu ielā 2 (VEF Kultūras pils), Rīgā, Ziemeļblāzmas ielā 36 (Kultūras pils Ziemeļblāzma), Rīgā, Ostas prospektā 11 (Mežaparka Lielā estrāde).

Pieteikties vakancei, līdz 2022.gada 31.decembrim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz adresi ziemelriga@riga.lv vai iesniedzot personīgi VEF Kultūras pils biļešu kasē ar norādi: Pieteikums Skatuves meistara vakancei

Par otrās kārtas atlasi paziņosim uz Jūsu norādīto tālruni vai e-pastu.