Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Ar bagātīgu un spēcīgas enerģētikas caurstrāvotu programmu Mežaparka Lielajā estrādē koncertēs lietuviešu folkmūzikas apvienība FOLK TRIO.

20. aprīlī Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē koncertēs lietuviešu folkmūzikas apvienība FOLK TRIO. Koncerta programma apvienos gadsimtu senas lietuviešu mūzikas tradīcijas ar neaizmirstamu un juteklisku skanējumu.

Savā projektā FOLK TRIO mūziķi smalki un jūtīgi pieskaras lietuviešu folklorai. Šo mūziķu apvienība radās, lai citādā veidā pasniegtu senās lietuviešu tautasdziesmas un sniegtu tām jaunu dzīvi mūsdienu klausītāju sirdīs. Dzirdēsiet ne tikai pazīstamas lietuviešu tautasdziesmas, bet arī aizmirstus, leģendārus stāstus un apsolām, ka nesīsiet tos savā sirdī mūžīgi! Tautasdziesmās ir ieslēpta mūziķu dvēseles atslēga. Grupa jau ir ceļojusi uz Japānu, uzstājusies Baltijas valstīs un visā Lietuvā. 

FOLK TRIO sastāvā ietilpst iecienītu lietuviešu mākslinieku trio: Ineta Meduneckytė – lietuviešu folkmūzikas dziedātāja, māksliniece, skolotāja un menedžere, neliela pasaules mūzikas festivāla “FOLK RATU” organizatore, Nerijus Bakula – pazīstams lietuviešu akordeonists, autors un bērnu grāmatu komponists, arī skaista notikuma – mūzikas festivāla “Vasaras Sonāte” organizators, Jans Maksimovičs – pazīstams lietuviešu džeza mūziķis, komponists, Lietuvas Nacionālās Mākslas akadēmijas pasniedzējs. 

BIĻETES pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ieteikt