Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Ses. 20.05.2023. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikls CEĻABIEDRI | ZEMES SVARS

Kokaru zāle


20. maijā ar koncertu ZEMES SVARS Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē turpināsies alternatīvās mūzikas cikla “CEĻABIEDRI” 2023. gada sezona. 🤘

Smagās mūzikas cienītājiem būs iespēja pavadīt šo, gandrīz vasaras vakaru drūmi hipnotiskās noskaņās ar grupām OGHRE, IZSLĒDZĒJS un FOUR MINUTE MAN.

OGHRE ir latviešu progresīvā metāla grupa, kas dibināta 2012. gadā Ogrē kā instrumentāla grupa. Kopš 2015. gada rudens grupa spēlē atjaunotā sastāvā piecu personu kolektīvā un bāzējas Rīgā. Pārejot no instrumentālas grupas uz grupu ar vokālistu, tā ir izdevusi dziesmas ar dažādu metālmūzikas žanru, tai skaitā progresīvā, sladž-, alternatīvā un postmetāla īpašībām. Grupa izdevusi divus studijas albumus - “Gana” un “grimt”, kas ir attiecīgi pirmais un otrais albums triloģijā par galvenajiem dzīvību veidojošajiem elementiem — skābekli, ūdeņradi un oglekli. 2021. gada 19. janvārī, tāpat kā grupas debijas albums, arī grupas otrais studijas albums “grimt” tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons" kategorijā "Metāla mūzikas albums".

Grupa IZSLĒDZĒJS tika dibināta 2019. gada sākumā, kad, pēc ilgas neredzēšanās, satikās Kristaps un Oskars. Viņi sāka spēlēties ar dažādiem metāla/panka žanriem līdz atrada skaņu, kuru nolēma pilnveidot. 2022. gada nogalē ir izdots albums "Vilks", kas apkopo grupas ceļojumu līdz šim. Grupa regulāri spēlē koncertus Baltijā un ir atvērti arī tālākiem galamērķiem.

FOUR MINUTE MAN ir stoner roka apvienība no Rīgas, kas radīta 2017. gadā. Lai arī grupas dalībnieki vairās likt savu daiļradi kādā noteiktā rāmī, skaņdarbu vienojošais elements ir kraukšķīgs zāģis, melodija, vokāls, kas kliedz tā, it kā sviltu uz sārta, kosmosu piesātinošs bass, krasi lūzumi ritmā un kompozīcijā; tam visam fonā – orgāns, debesu stabules. Grupas 2022. gadā izdotais otrais albums "The Beast Is Gone" ir nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons" kā labākais roka vai metāla albums.

  • Koncerta sākums plkst. 19.00. Ieeja no plkst. 18.00.
  • BIĻETES: http://bit.ly/3IYC1wO 
  • Pasākumā par atspirdzinājumiem gādās alus darītava NURME.

TIEKAMIES! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt