Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Otr. 17.12.2024. 18:00

Baleta  izrāde visai ģimenei | SNIEGA KARALIENE

Lielā zāle


Jau astoņpadsmito gadu decembra vidū Profesionālā mākslinieciskā apvienība “EVENTUS” organizē Starptautisko bērnu baleta festivālu. Pie Latvijas bērniem ciemos brauc slavenas bērnu baleta skolas no Vācijas, Gruzijas, Japānas, Spānijas, Francijas, Igaunijas, Lietuvas, un citām valstīm, vedot līdzi uzvedumus - baleta pasakas. Bet pārsteigumus gatavo arī dalībnieki no Latvijas. Festivāla ietvaros mazie pasākuma apmeklētāji ir noskatījušies tādas baleta izrādes kā: “Neglītais pīlēns”, “Ziemas pasaka”, “Sniegbaltīte”, “Riekstkodis”, “Buratino”, „”Gadalaiki”, „Sniega meitene”, ”Sarkangalvīte”, Mūzikls ”Jauna vecā pasaka...”, ”Mazā Raganiņa”, “Lisabona nakts”, ”Mazais Princis”, ”Alise brīnumu zemē”, “Kas to Rīgu dimdināja”, ”Brēmenes muzikanti”, “Runcis zābakos”, ”Pēteris un vilks”, “Sniega karaliene” un citas.

Katru gadu festivāla laikā zālē valda pārsteidzoša, aizkustinošas labestības, mīlestības un burvestību gaisotne. Jaunie skatītāji jūt līdzi pasaku varoņiem, mācās cienīt labestību, draudzību, mīlestību. Spilgtais, emocionāli estētiskais pārdzīvojums liek "mainīties uz labo" gan skatītājam zālē, gan dalībniekam uz skatuves. Šis festivāls ir lielisks radošās sadarbības un dažādu valstu bērnu horeogrāfisko skolu un studiju attīstības piemērs. Dalībniekiem un pedagogiem tiek īstenotas meistarklases, bet skatītājiem - “radošās darbnīcas” pirms izrādes.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt