Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Otr. 13.02.2024. 19:00

CREDO | SKAŅAS, KAS IZSAKA MĪLESTĪBU

Lielā zāle


Februārī notiks īpašs grupas Credo koncerts, kas iepriecinās visus romantikas un mūzikas cienītājus Valentīndienas noskaņās koncertprogrammā “Skaņas, kas izsaka mīlestību”. Koncertā būs daudz pārsteigumu un grupa apsolās radīt neaizmirstamus mirkļus visiem klātesošajiem.

Koncertprogrammā “Skaņas, kas izsaka mīlestību” grupa izpildīs savus populārākos skaņdarbus, kā arī sniegs īpašus aranžējumus, kas iederēsies šajā romantiskajā noskaņā. "Šis koncerts ir īpašs notikums, ko nevajadzētu palaist garām nevienam mūzikas cienītājam," sacīja grupas pārstāvis. "Mēs esam strādājuši pie šī koncerta ilgi un rūpīgi, lai radītu neaizmirstamu pieredzi visiem klātesošajiem."

Valentīndienas koncerts ar grupu Credo noteikti būs viens no šī gada muzikālajiem notikumiem, kas paliks atmiņā visiem, kas to piedzīvos.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt