Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
IZPĀRDOTS
Pir. 03.07.2023. 21:00

Diriģentu kora koncerts, veltīts Dziesmu svētku tradīcijas 150-gadei “Diriģents”

Kokaru zāle


Bez kordiriģentiem nebūtu iespējami Dziesmu svētki! Tādēļ, atzīmējot Dziesmu svētku 150 gadi, Sidraba birzs Kokaru zālē norisināsies koncerts, kurā piedalīsies visas Latvijas kordiriģenti, atskaņojot tikai tādu repertuāru, kādu paši koncerta dalībnieki izvēlējušies.

Koncerts paredzēts divās daļās, parādot gan viendabīgo koru repertuāru, gan dubultkoru un jaukto koru opusus, kā arī iezīmējot nākotnes Dziesmu svētku vīziju, topošajiem diriģentiem atskaņojot mūziku par mīlestību, jo bez mīlestības pret dziedāšanu nebūtu ne Dziesmu svētki, ne kordziedāšanas tradīcija.

Koncertā piedalās:
Latvijas kordiriģentu koris, J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas jauktais koris 

Diriģenti:
Kaspars Ādamsons, Aira Birziņa, Mārtiņš Klišāns, Sigvards Kļava, Ints Teterovskis, Valdis Tomsons, Romāns Vanags, Andris Veismanis

Idejas autors un mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis
Režisore Dace Pūce
Gaismu mākslinieks Ivars Vācers

Konsultants Orests Silabriedis
Latvijas diriģentu kartotēkas veidotājs Matīss Tučs
Cilvēkstāstu filmētājs Mārtiņš Klišāns

Skaņas režija Normunds Slava

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt