Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Ses. 01.07.2023. 13:30

EDAS ZVAIGŽŅU STUNDA | amatierteātris Pūpols (Dānija)

Lielā zāle


Latviešu Kultūras centrs Birmingemā sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) ir sagatavojis “Dāvanu Latvijai!” Dziesmu un deju svētkos. Tās ir četras 2022. gada saietā “PLATS solis” godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. Izrāžu pamatā ir latviešu un Latvijā dzīvojošu autoru dramaturģija, ko uz skatuves spēlēs diasporas amatierteātru aktieri.

Lelde Stumbre “Edas zvaigžnu stunda”.

Režisore Inese Legzdiņa 
Skaņas montāža un horeogrāfija - Inese Legzdiņa

Satiekas divi vientuļi cilvēki - Eda, kura savu dzīvi jau ir nodzīvojusi un Leo - jauns vīrietis, kam viss vēl priekšā. Eda saskata jaunajā cilvēkā līdzību ar sevi un, izmantojot savu pieredzi, cenšas palīdzēt labot to, kas traucē viņa laimei.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt