Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Cet. 02.03.2023. 9:00 - Cet. 30.03.2023. 20:00

EDUARDA MIHELOVIČA personālizstāde | JŪRA. KRASTI

Izstāžu zāle

No 2. līdz 30. martam Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Izstāžu zālēs baudāma mākslinieka Eduarda Miheloviča personālizstāde JŪRA. KRASTI. 

Izstāde ir Eduarda Miheloviča (1977) vairāku gadu darba rezultāts, gleznojot un iedvesmojoties no jūras. Jūra parādās skatītāja priekšā kā rāms, mītisks spēks, kas ir arī mūsu apziņas spogulis. Autors brīvi spēlējas ar dažādiem jūras attēlojumiem, kā var spēlēties ar sen pazīstamu draugu. Izstādes iekārtojums veidojas kā savdabīga improvizāciju par jūras tēmu. Divās telpās ir izstādītas jūrai veltītās gleznas, bet trešajā ir “krasti” - gleznas no mākslinieka Sienu sērijas. Dodoties ceļojumā uz vietām pie jūras, mūs uzrunā piekrastes pilsētu nobružātās sienas un klinšu ģeoloģiskie veidojumi. Līdzīgi var veidoties skatītāja ceļojums šajā izstādē. Izstādes jautājumu skatītājam pauž viena no gleznām ar nosaukumu: “Varbūt tu esi jūra?”

N.B. Izstāde apskatāma BEZ MAKSAS katru dienu no plkst. 9:00 līdz 20:00.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt