Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Sve. 07.07.2024. 19:00

Janīna Ankipāne ČIKĀGAS PIECĪŠU dziesmās

Lielā zāle


Koncertuzvedums būs veltīts "Čikāgas piecīšu" dziedātājas Janīnas Ankipānes daiļradei. Noteikti daudziem no mums  viņas dziedātās dziesmas joprojām skan sirdīs un izsauc vislabākās emocijas. Lai atsaucam atmiņā tikai dažas no tām - “Latgalei”, ”Staburadze”, “Es redzēju bāleliņu”, “Mans brūtgāns ir jātnieks”, “Uz Austrāliju!”, “Daudz ir ceļu druviņā”, “Es adīju”, “Krāslaviņa”, ”Tavā logā”, “Sanfrancisko - Rīga”, “Vecpiebalga”, “Jūras mātei”, “Šūpuļdziesma”, “Saules jostas”, “Mūsu mīlestība” un vēl, un vēl ...

Janīna Ankipāne ir dzimusi Rēzeknē. Viņai bija tikai pus gadiņš, kad viņas ģimene  pameta Latviju, lai paglābtos no krievu armijas.   Viņas māmiņa Anna Soprāns arī bija liela dziedātāja un pat  uzstājās, spēlējot ģitāru.  Daudzas dziesmas, ko mēs zinām, Janīnas izpildījumā, nāk no viņas māmiņas repertuāra un ar "Čikāgas piecīšu" starpniecību ir atgriezušās Latvijā.

Koncertā  piedalīsies  Lorija Vuda, Laila Ilze Purmaliete un citi mākslinieki, kā arī aktieri  - Gundars  Silakatiņš, Aija Dzērve, Ieva Sutugova, Marģers Eglinskis, Mārtiņš Brūveris ar skaistākajiem priekšnesumiem no koncertizrādes "Čikāgas piecīši- Leģendu atgriešanās" 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt