Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Sve. 25.12.2022. 12:00

JAUNGADA EGLĪTE TROĻĻU ZEMĒ


Biļešu iegādes vieta: Biļetes pieejamas visās SIA "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā

Lieliem soļiem mums tuvojas vispriecīgākie un vismīļākie ģimenes svētki - Ziemassvētki. Bet kas ir Ziemassvētki? Tie ir svētki,  kad katrs tic brīnumiem. Svētki, kas ar savu brīnišķīgu atmosfēru aizved bērnus un pieaugušos īstā pasakā. Visi gaida Ziemassvētku dāvanas, gaida brīnumus un Ziemassvētku izrādes.

Mūsu pirmssvētku satikšanās ir kļuvušas par mīļu tradīciju. Latvijas kultūras un izklaides biedrība “KOLIZEJ” ar prieku aicina Jūs un Jūsu bērnus uz “Ziemassvētku eglīti Troļļu zemē” (jaunais stāsts), lai dāvātu Jums labsirdīgu, jautru, muzikālu Ziemassvētku pasaku ar aizraujošu sižetu bērniem no 3 līdz 10 g.v. Koši tērpi, dekorācijas, izcila mūzika, lieliskas dziesmas un talantīgi aktieri – tas viss Jūs iepriecinās svētku izrādē.

Šoreiz darbība norisinās Troļļu zemē. Rozīte un Ziediņš ir pārliecināti par to, ka šie būs vislabākie, viskošākie svētki visā pasaulē, taču viss nav tik vienkārši, kā sākotnēji liekas. Kopā ar skatītājiem viņiem būs jāpārvar dažādas grūtības, jādodas brīnumainajos piedzīvojumos un tas viss tikai tādēļ, lai saprastu, kas ir patiesa draudzība un uzticība, un kādi patiesi brīnumi var notikt Ziemassvētku vakarā. Pēc izrādes bērnus gaida jautrs svētku turpinājums - ar spēlēm, pārsteigumiem un dāvanām pie Ziemassvētku eglītes un, protams, ciemos atnāks Salavecis un citi pasaku varoņi.

Uz tikšanos!  

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt