Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Tre. 14.02.2024. 19:00

Koncertprogrammas MĪLAS VIESULIS | ar NORMUNDU RUTULI un Slaveno Rīgas orķestri

Lielā zāle


Labākās dziesmas par dzīvi un mīlestību no Normunda Rutuļa un Slavenā Rīgas orķestra repertuāra. Patīkami, pozitīvi, izklaidējošs vakars – kas ieraus jūs Mīlas viesulī. Normunda Rutuļa repertuārs, sākot no “Raudāja māte” un beidzot ar jauno “Klau, kafiju!” Valentīndienas programmā tiks iekļautas arī pašas romantiskākās Normunda dziedātās dziesmas. 

Šis ir mūziķu sastāvs, kas izveidojies gadu gaitā un ir kļuvis par Normunda Rutuļa pamatsastāvu. Mūziķi ir kopā jau kopš 2001. gada un tādēļ ne tikai kļuvuši par labiem draugiem, bet arī lieliski “saspēlējušies”. Vēl kādu tik saliedētu un saskanīgu kolektīvu, mūsdienās uz popmūzikas skatuves, atrast nebūs viegli. Mūziķi ar to lepojas un savu prieku dodam ikvienam klausītājam. 

"Skaista latviešu mūzika, profesionāls sniegums un tikai patīkamas emocijas – tas ir galvenais, ko iegūst klausītājs!”

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt