Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Otr. 11.06.2024. 20:00

KONCERTS | PEONIJU DĀRZA MELODIJAS

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parks

Pirmo reizi Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā notiks unikāls pasākums – koncerts "Peoniju dārza melodijas". Šī ir lieliska iespēja baudīt divas mākslas formas vienlaikus – krāšņo peoniju kolekciju un muzikālo sniegumu. 

"Ziemeļblāzmas" parks ir mājvieta vairāk nekā 300 peoniju šķirnēm, kas ziedēs savā pilnziedā, radot maģisku atmosfēru. Apmeklētāji varēs redzēt dažādās peoniju šķirnes, baudīt to smaržu, krāsas un ļaujoties dabas skaistumam. 

Koncertā uzstāsies pianists Toms Juhņēvičs un talantīgā māksliniece Laura Juhnēviča. Toms savā izpildījumā sniegs neaizmirstamu muzikālu pieredzi, kuras laikā Laura paralēli glezno, iedvesmojoties no mūzikas un apkārtējās dabas skaistuma. Mākslinieces darbs taps tieši uz vietas, radot unikālu savienojumu starp mūziku un vizuālo mākslu. 

Šis koncerts būs neaizmirstams piedzīvojums, kas apvieno dabas, mūzikas un mākslas skaistumu vienā īpašā vakarā. Nepalaidiet garām UNIKĀLU iespēju piedzīvot "Peoniju dārza melodijas" koncertu, kas pirmo reizi norisināsies skaistajā "Ziemeļblāzmas" parkā! 

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt