Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Pie. 05.07.2024. 18:00 - Sve. 07.07.2024. 21:00

Starptautiskais festivāls | Nostalgia Fest 24′ 

Estrāde


2024.gada 5. - 6.jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē notiks Otrais Starptautiskais  populārās mūzikas festivāls NOSTALGIA FEST ‘24.

Skatītājiem būs unikāla iespēja redzēt un dzirdēt 70., 80. un 90. gadu mūzikas leģendas!!!

5. jūlijā uz skatuves kāps britu kulta rokgrupas:

SLADE – 70. un 80. gadu ievērojamākā starp populārā glem - roka  pārstāvēm. Grupā ir viens dalībnieks no sākotnējā 1966.gada sastāva – Deivs Hils. Pateicoties savam unikālam salikumam ar perfektu pop rokenrolu, ar nenoliedzamo skatuves krāšņumu un ne mazāk kā 23 singliem dažādos  TOP 20, no kuriem seši kļuva par hitiem Nr. 1... plus 6 hitu albumiem, SLADE kļuva par pārliecinošu favorītu rokmūzikas fanu sirdīs visā pasaulē. SLADE karjera topos ilgst nu jau 6 gadu desmitus, bet viņu dziesmas "Far Far Away", "Cum On Feel the Noize" un "Coz I Luv You" joprojām tiek  atskaņotas dažu pasaules lielāko kompāniju televīzijas reklāmās.

 Smokie - grupa, bez kuras dziesmām 80. - 90.gados neiztika neviena nakts diskotēka! Un līdz pat šai dienai viņi ir viena no populārākajām grupām visos nostalģijas festivālos dažādās valstīs! Diemžēl, šīs grupas galvenais dalībnieks no sākotnējā sastāva Terijs Utlijs devies mūžībā 2021.gada decembrī, taču pašreizējie dalībnieki cienīgi tur šīs grupas karogu un patiešām “uzliesmo” ar kulta dziesmām, liekot publikai dziedāt līdzi un izbaudīt to, ko viņi dzird un redz!

SWEET - grupa, kuras vēsture aizsākās tālajā 1968. gadā. Viņu uzstāšanās stils svārstījās, sākot no babl - guma līdz hard - rokam. 1970. gadā vien viņiem bija 13 hiti, kas iekļuva dažādu topu TOP 20. Tilts, kas savieno pagātni ar tagadni, ir mūziķis Endijs Skots. Viņa apņēmība uzturēt augstus standartus attiecībā uz grupas muzikālo mantojumu un turnejām ir leģendāra! Grupai ir izcila vēsture,  enerģija un augsts vokāls, tas dod saldo skanējumu, kas ir grupas preču zīme. Viņi turpina piepildīt koncertu norises vietas visā pasaulē un pastāvīgi papildina  turneju dienasgrāmatu.

6. jūlijā skatītājus sagaida patīkami pārsteigumi no 70., 80. un 90. gadu popmūzikas pārstāvjiem.

Pirmie uz skatuves uzstāsies vietējie mākslinieki ar pagājušā gadsimta latviešu dziesmām. Pēc tam ukraiņu duets Anna – Maria ar programmu ABBA Medley lielā simfo-roka orķestra JP Magic Orchestra pavadībā, kuru fantastiskās balsis skanēja iepriekšējā festivālā.

Uz skatuves kāps zvaigžņu ARABESQUE ar nemainīgo Michaela Rose no pirmā sastāva, ar kuru tika ierakstīts populārais hits “Hello Mr.Monkey”! Dažas šīs grupas dziesmas skanēs kopā ar JP Magic Orchestra.

Skatītājus priecēs slavenā britu popgrupa Johnny Hates Jazz, kas bija izveidota 1986.gadā. Īstus panākumus viņi guva, ierakstot singlu “Shattered Dreams”, kas kļuva par hitu. ASV tas sasniedza otro vietu, bet Apvienotajā Karalistē tas apstājās piektajā pozīcijā; turklāt tas iekļuva topos Austrijā, Šveicē, Nīderlandē un citās Eiropas valstīs. 1988.gadā Johnny Hates Jazz tika nominēts prestižajai britu mūzikas nominācijas balvai BRIT Awards kategorijā “Labākais jaunais mākslinieks”.

Zvaigžņu uzstāšanos noslēgs spilgtā Precious Wilson (grupas Eruption soliste), kuras dziesmas “One Way Ticket” un “I Can't Stand the Rain” skanēja katrās mājās un pagalmos, nerunājot jau par diskotēkām!

Festivāls noslēgsies ar salūtu un nostalģisku diskotēku!

Garšīgus ēdienus piedāvās LIDO, bet dažādus atspirdzinošus dzērienus un kokteiļus  – ALUS DARĪTAVA TĒRVETE.

Tiem, kas vēlas iegādāties grupu biļetes (vairāk kā 20 gab.), kā arī ekskluzīvās vietas VIP sektorā, aicinām zvanīt pa tālr. +371 24 24 04 04.

Plašāku informāciju var atrast tīmekļa vietnē www.NostalgiaFEST.com

Festivāla organizatora tīmekļa vietne www.AmberWay.com

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt