Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Ses. 08.04.2023. 18:00

TDA GATVE koncerts | RĪGA DIMD! RĪGA DEJ!

Lielā zāle


Tautas deju ansamblis Gatve aicina uz koncertu “Rīga dimd! Rīga dej!” VEF Kultūras pilī 8. aprīlī plkst. 18:00.
  
Rīga katram sirdī ierakstīta ar savu sākumu - pretī studiju gadiem, pretī mīlestībai, pretī dejai. Šogad, Rīgā risinoties Dziesmu un deju svētkiem, daudzi piedzīvos savus jaunos sākumus - līdz trīsām aizraujošus, jaunības degsmes piepildītus, dzīvespriecīgus un krāšņus, kā pati Rīga. Aicinām piedzīvot mūsu sajūtas esot, mīlot un dejojot Rīgā.
  
Šajā koncertā tiks izdejotas gan Dziesmu un deju svētku repertuāra dejas, gan dejotājiem iemīļotas dejas, kā arī īpaši “Gatvei” radītas jaunas horeogrāfijas.
  
Koncerts ir trīs  “Gatves” paaudžu - TDA “Gatve” un vidējās paaudzes deju kolektīvi “Gatve - Otrā iespēja” un “Gatve” - veltījums Rīgai. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt