Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Cet. 15.06.2023. 19:00

VASARAS VAKARA NOKRĀSAS | visskaistākās IMANTA KALNIŅA dziesmas


Dziedātāja LĪGA PRIEDE un ģitārists ANDREJS GRIMMS piedāvā vairāk kā 20 gadus lolotu komponista IMANTA KALNIŅA skaistāko dziesmu programmu. Abi mūziķi ir izauguši ar "Prinča un ubaga zēna", "Elpojiet dziļi", "Dzeguzes balss", "Sprīdīša", "Ezera sonātes" un "Lilioma" laika dziesmām, caur un ap tām tapinot savu daiļradi.

Līgas balss, pārsteidzot ar skarbu tiešumu un cilvēcību, dzirdama vairākos Imanta dziesmu ierakstos, Andreja ģitāra, savukārt, papildinājusi "Autobuss debesīs" pirmos  albumus. Vairākas tikšanās uz leģendāro Imantdienu skatuves atklājušas, ka abu mākslinieku muzikālā doma kopā spēj piešķirt sen zināmām skaņām jaunu vērtību.

Dziesmu pa dziesmai, dziedot un spēlējot, sakrājušās Līgai un Andrejam mīļākās, nozīmīgākās dziesmas, kuras savstarpēji veido stāstu. Un to abi mūziķi no sirds jums vēlas pastāstīt.

Vakara programmā dzirdēsiet Zelta Haizivs songu, Svētku dienu, Tauriņa samtaino smaržu, Piena ceļu, Bimini, Betas dziesmiņu, Dūdieviņu, Smilšu rausi, Alvas zaldātiņus, dziesmas, kurām var dziedāt līdzi, un arī tādas, kas atklās ko jaunu par komponista daiļrades vēsturi, mūziku, kas spēj rasties tikai mūsu Latvijas vidē un kuras katra šūna tomēr piesātināta ar globālu pasaules elpu.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt