Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, ar vienīgo koncertu Latvijā, uzstāsies Alicia Edelweiss

21. martā plkst. 19.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisināsies unikāls notikums Latvijas mūzikas pasaulē – talantīgās anglo-austriešu mākslinieces Alicia Edelweiss (Alīsijas Edelveisas) koncerts. 

Šis koncerts būs mākslinieces vienīgā uzstāšanās reize Latvijā, sniedzot unikālu iespēju vietējiem mūzikas cienītājiem piedzīvot viņas neaizmirstamo sniegumu un radošo enerģiju vienuviet. Alīsija Edelveisa ir angļu un austriešu izcelsmes dziedātāja, dziesmu autore, multiinstrumentāliste, māksliniece un stāstniece, kura iedvesmu smeļas baisās tautas pasakās, ar humoru piesātinātās autobiogrāfiskajās piezīmēs un dzīves novērojumos, kas caurstrāvoti gan ar bērnam raksturīgu brīnuma nojausmu, gan arī ar laikmetīgu asprātību, kas ietērpta elegantās meldodijās, kuras uzkavējās klausītāju domās vēl vairākas dienas pēc koncerta apmeklējuma. 

Savu muzikālo karjeru viņa uzsāka pusaudžu gados muzicējot uz ielām. Šādi viņa divus gadus ceļoja ar autostopu pa Eiropu, līdz apmetās uz dzīvi Portugālē, kur notika viņas liktenīgā tikšanās ar akordeonu, kas kļuva ne tikai par iecienītāko instrumentu, bet arī  viņas firmas zīmi. Atgriezusies Vīnē, viņa sadarbojās ar dažādiem mūziķiem, izpildītājiem un cirka māksliniekiem, bet 2019. gadā izdeva savu debijas studijas albumu “When I’m enlightened, everything will be better“, kuras ierakstā piedalījās viņās dibinātā stīgu kamerpopa grupa, ar kuru viņa nu jau ir piedalījusies neskaitāmi daudzos Eiropas mūzikas festivālos.

Alīsijas radošais ceļojums nav bijis vienmuļš. No pankroka dziedātājas un dziesmu autores līdz eksperimentālo izrāžu radītājai, Edelweiss ir daudzpusīga māksliniece, kas spēj savienot mūziku, deju un cirka mākslu vienotā, aizraujošā izteiksmē. Viņas daiļrade, sākot no mūzikas albumiem līdz dokumentālām filmām, ir atzinīgi novērtēti un atzīti, par ko liecina arī Huberta fon Goiserna kultūras balvas iegūšana par izcilu apņemšanos, talantu un sasniegumiem mūzikā 2022. gadā.

Koncerts Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ir neatkārtojams notikums mūzikas mīļiem, kurā tiks piedāvāta īpaša mūzikas pieredze – piepildīta ar emocijām, energiju un radošumu!

N.B. Biļetes uz koncertu pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.  

Ieteikt