Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” repertuārā atgriežas koncertcikls VASARAS VAKARA NOKRĀSAS!

Esam priecīgi paziņot, ka šovasar Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā turpināsim, nu jau iemīļoto koncertciklu VASARAS VAKARA NOKRĀSAS. Pirmais cikla koncerts gaidāms jau 15. jūnijā!

VASARAS VAKARA NOKRĀSAS | Visskaistākās IMANTA KALNIŅA dziesmas

Dziedātāja LĪGA PRIEDE un ģitārists ANDREJS GRIMMS piedāvā vairāk kā 20 gadus lolotu komponista IMANTA KALNIŅA skaistāko dziesmu programmu. Abi mūziķi ir izauguši ar “Prinča un ubaga zēna”, “Elpojiet dziļi”, “Dzeguzes balss”, “Sprīdīša”, “Ezera sonātes” un “Lilioma” laika dziesmām, caur un ap tām tapinot savu daiļradi.

Līgas balss, pārsteidzot ar skarbu tiešumu un cilvēcību, dzirdama vairākos Imanta dziesmu ierakstos, Andreja ģitāra, savukārt, papildinājusi “Autobuss debesīs” pirmos  albumus. Vairākas tikšanās uz leģendāro Imantdienu skatuves atklājušas, ka abu mākslinieku muzikālā doma kopā spēj piešķirt sen zināmām skaņām jaunu vērtību.

Dziesmu pa dziesmai, dziedot un spēlējot, sakrājušās Līgai un Andrejam mīļākās, nozīmīgākās dziesmas, kuras savstarpēji veido stāstu. Un to abi mūziķi no sirds jums vēlas pastāstīt.

Vakara programmā dzirdēsiet Zelta Haizivs songu, Svētku dienu, Tauriņa samtaino smaržu, Piena ceļu, Bimini, Betas dziesmiņu, Dūdieviņu, Smilšu rausi, Alvas zaldātiņus, dziesmas, kurām var dziedāt līdzi, un arī tādas, kas atklās ko jaunu par komponista daiļrades vēsturi, mūziku, kas spēj rasties tikai mūsu Latvijas vidē un kuras katra šūna tomēr piesātināta ar globālu pasaules elpu.

BIĻETES.

Savukārt jūlijā tiksimies ar dziedošajiem aktieriem!

VASARAS VAKARA NOKRĀSAS | GAPOLJERI

Gapoljeri ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).

Galaproduktu varētu raksturot kā pozitīvu lādiņu, ietērptu kvalitatīvā muzikālā pavadījumā. Gapoljeri katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām, kuru pavadījumā ikviens var ļauties nevaldāmām dejām un dziedāt skaļi līdzi.

BIĻETES.

Uz tikšanos skaistajā Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā!

Ieteikt