Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā VEF Kultūras pilī ar koncertu “Skrejceļš brīvībai”uzstāsies grupa “Tautumeitas”

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā aicinām apmeklēt etno-pop mūzikas grupas “Tautumeitas” koncertu, kurā dziedātājas uzstāsies ar “Zelta Mikrofonā” godalgotā albuma “Skrejceļš” programmu, kas papildināta ar īpaši 4. maija svinībām atbilstošām dziesmām.

Albums “Skrejceļš” veidots kopā ar jau ilglaicīgo grupas mūzikas producentu Reini Sējānu, zviedru producentu Povelu Olsonu (strādājis ar grupu “Prāta Vētra”) un Arni Račinski. Albumā apkopotas 14 dziesmas, ieskaitot tādus singlus kā  “Muoseņa”, “Guli guli”, “Panama” un “Mežā”. Grupas dalībniece Asnate Rancāne stāsta, ka šī albuma materiāls esot kā vēstnesis brīvībai un iedvesmai: “Jauni mūzikas stili, žanru savienojumi un neparastas etno mūzikas pērles satiekas šajā albumā un veido to sajūtu, kas rodas, lidmašīnas dzinējiem ieslēdzoties uz skrejceļa.”

Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS IELŪGUMIEM, kas būs pieejami SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā no 20.04.2023. plkst. 10.00.

Ieteikt