Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Mežaparka Zaļajā teātrī, ar vienīgo koncertu Baltijā, uzstāsies leģendārās kubiešu grupas “Buena vista social club” oriģinālā sastāva zvaigzne Eliades Ochoa

Leģendārais kubiešu dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors Eliades Očoa izsludina savu jauno World Circuit Records izdoto studijas albumu, kas ir pieejams plašākai publikai no 26. maija. Očoa ir pazīstams un iemīļots globālā līmenī visā pasaulē kā Buena Vista Socia Club oriģinālā sastāva dalībnieks, kas aizlienēja savu balsi tā albuma ikoniskai tituldziesmai “Chan Chan”.  Mākslinieka darba augļus varēs klātienē dzirdēt jau 25. Jūlijā plkst. 20.00 Mežaparka Zaļajā teātrī. 

Klausies mākslinieka daiļradi.

Pēc Buena Vista fenomenālajiem panākumiem, Eliades izdeva vēl 6 solo albumus, kas godalgojās ar 4 Latīņu Grammy balvām un vienu nomināciju 2010. gadā par Afrocubism albumu. Viņa karjeras žilbinošie panākumi ir iesakņojuši viņa vārdu kā vienu no būtiskākajiem kubiešu māksliniekiem pēdējā gadsimta laikā.

“Laika pārbaudītie vaibsti, raksturīgā cepure, kovboju zābaki un ikoniskais “vīrietis melnā” tēls… Dziesmas no dzīves skolas, kas piesātinātas ar sūri nopelnītām, lauku nokrāsām raksturīgām gudrībām, ko nevar iegūt par naudu. Nav jāiespringst, lai saprastu, kāpēc Eliades Očoa tie dēvēts par Kubas Džoniju Kešu. Viņa jaunais albums Guajiro pierāda, ka viņš ir vienreizīgas balss īpašnieks ar unikālu skanējumu, kas sakņojas dziļi Kubas tradīcijās, ar laikā neizmērojamu pievilcību un universalitāti” teic projekta mākslinieciskā vadītāja Kristīne Šuļžanoka.

Ar jauno albumu mākslinieks pievieno jaunu un jaunatklājumiem piesātinātu nodaļu savam dzīves stāstam, kas apvieno vienā kopumā visus viņa bagātās dzīves un karjeras pavedienus un virzienus galīgā un pārliecinošā personiskā testamentā, kas godina viņa pagātni, vienlaikus ar jaudu ieceļot viņa mūziku jaunā un aizraujošā līmenī.

N.B. Ieeja Mežaparka Zaļajā teātrī no plkst. 18.00, kur koncertu latīņamerikas ritmiem ieskandinās DJ Mareks Ameriks.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ieteikt