Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” jaunā sezona sāksies 8. jūnijā Grīziņkalnā 

Skriešanas entuziastu un sportistu vidū iecienītā skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” jaunā sezona sāksies nākamnedēļ, 8. jūnijā, Grīziņkalna parkā. 

Otro sezonu pēc kārtas “Izskrien Rīgu”, kas norisinās ceturtdienu vakaros un kur piedalās vairāki simti skriet gribētāju, būs paredzēti pieci posmi kādreiz ierasto septiņu posmu vietā – Grīziņkalns (8.jūnijs), Lucavsala un Salu tilts (29.jūnijs), Mežaparka estrāde (20.jūlijs), Botāniskais dārzs (3.augusts) un Arkādijas parks (24.augusts).

Tāpat kā pērn arī šogad seriāls sāksies jūnija otrajā ceturtdienā. Tādējādi skriešanas cienītāji aicināti 8. jūnijā uz Grīziņkalnu, kas ir ļoti populāra norises vieta, jo tur “Izskrien Rīgu” ir rīkots gan pagājušajā gadā, gan arī 2020., 2018. un arī 2017. gadā. 

Pasākumu atklās vairāku šosejas distanču (5km, 10km, pusmaratons) Latvijas rekordists Dmitrijs Serjogins. Ar viņu varēs kopā iesildīties un aprunāties.

“Izskrien Rīgu” dalībniekiem tiks piedāvātas ierastās 10 kilometru, 5 kilometru un veselības distances, bet vairāku vecumu bērnu grupu pārstāvjiem būs iespēja veikt no 500 līdz 800 metriem. Šīs sacensības notiks devīto sezonu, un tās ir kļuvušas par galvaspilsētas atpazīšanās zīmi. Skrējēju vidū ir gan Latvijas vadošie atlēti, gan ģimenes ar bērniem, gan arī ārzemju viesi, kas var un vēlas aktīvi pavadīt laiku un socializēties ar citiem līdzīgi domājošajiem. 

“Izskrien Rīgu” ir pieejams pilnīgi visām sabiedrības grupām, turklāt dalības maska ir simboliska, proti, maksa uz visu sezonu jeb pieciem posmiem – pieaugušajiem, kas skries 5km vai 10km distance, ir tikai 6eur, bet veselības distances skrējējiem, kā arī jauniešiem un bērniem “Izskrien Rīgu” seriālā dalība ir bez maksas. Reģistrēties var mājaslapā izskrienrigu.lv. Ja pieteiksieties līdz 31.maijam, tad būs iespēja saņemt numuru ar vārdu.  

Organizatori rūpējās, lai dažas iecienītākās vietas paliktu arī nākamās sezonas grafikā, taču katru gadu arī atrod jaunas un interesantas norises vietas. Šogad jaunums būs Latvijas universitātes Botāniskais dārzs, kur varēs skriet ceturtajā posmā augusta sākumā (3. augustā). Lieliska iespēja par simbolisku dalības maksu uz visiem pieciem posmiem apmeklēt skaisto Botānisko dārzu. Neparasts solās būt arī trešais posms 20. jūlijā Mežaparkā, skrienot augšā un lejā pa estrādi. 

Šogad tiks turpināts pērn ieviestais jauninājums – komandu un ģimeņu ieskaite, kur tiek aicināti piedalīties dažādu uzņēmumu darbinieki, sporta klubu pārstāvji, kā arī ģimenes. Sezonas noslēgumā ar goda kliņģeri tiks apbalvota arī ātrākā no visām komandām un ģimenēm. Visiem dalībniekiem, kuri būs piedalījušies vismaz četros posmos, būs pārsteiguma balva sezonas noslēgumā, bet bērniem – sezonas medaļa.

Šo skriešanas seriālu piedāvā Rīgas dome un atbalsta Intervals.lv, Magnesia, Magvit, Cido, Baltais, Skrīveru saldumi, Redbull, LU Botāniskais dārzs un Ziemeļrīgas kultūras apvienība.

Ieteikt