Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Tautas deju ansamblis “Rotaļa” un grupa “ElektroFolk” koncertā “DANCO!”

12. maijā plkst. 19.00 uz koncertu “DANCO!”  aicina  TDA “Rotaļa”. Deja. Rotaļa. Rokenrols. Ar šiem trīs atslēgas vārdiem rotaļnieki aicina piedzīvot krāšņu dejas notikumu  kopā ar VEF Kultūras pils deju kolektīviem un  sadarbībā ar “ElektroFolk” mūziķu grupu, veidojot  daudzveidīgu koncertu divās daļās ar jau iemīļotām un pavisam jaunām dejām.

 “Kārtējo reizi “Rotaļa” ir gatava mesties trakā piedzīvojumā, radot ko pavisam jaunu, iepsējams, neierastu, rotaļājoties kā ar deju, tā ar skatītāju. Šis projekts un sadarbība ar grupu “ElektroFolk” pie mums atceļojis caur pašiem rotaļniekiem, kas, krustojoties profesijās ārpus dejas, ir savedis mūs kopā. Turējām to savā pūrā, līdz nolēmām, ka IR jādara. Šis brīdis, lai arī ir lielais Deju svētku gads, ir atbilstošākais, jo esam uzņēmuši adrenalīna devu, kā arī esam pilni ar pozitīvām emocijām. Tajā pašā laikā ar savu raksturu un darba spējām degam pēc uzmanības – ROTAĻA – skaties!!”, par “DANCO!” tapšanu stāsta TDA “Rotaļa” mākslinieciskā vadītāja Diāna Gavare.

Koncerta pirmajā daļā būs vērojams Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studentes un TDA “Rotaļa” dejotājas Sanitas Preses diplomdarbs “Kas tos Jāņus ielīgoja?”, pēc kā sekos zināmas un koncerta dalībniekiem īpašas dejas, ko izpildīs tautas deju ansambļi “Rotaļa”, “Zelta sietiņš” un vidējās paaudzes deju kolektīvi “Rotaļa XO”, “Mana Rotaļa”, “Daugava”. 

Notikuma kulminācija ir koncertprogramma “DANCO!” grupas “ElektroFolk” dzīvās mūzikas pavadībā. Horeogrāfi Dace Adviljone, Reinis Rešetins, Donāts Rudzītis un Diāna Gavare kustību iedvesmu meklēja “ElektroFolk” muzikālajā daiļradē un folkloras teiksmās par trejdeviņām pasaulēm, to robežām un visa vienojošu elementu – cilvēku, kas vienmēr grib izzināt sevi un pasauli. 

Koncertprogramma “DANCO!” ir tapusi ar ​​Valsts Kultūrkapitāla fonda un VEF Kultūras pils atbalstu.

Biļetes pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ieteikt