Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs

Koncertzāle

Mežaparka Lielās estrādes koncertzālei, godinot kordiriģentus Gido un Imantu Kokarus 100. jubilejā, 2021. gada 14. augustā tika piešķirts godpilnais nosaukums «Kokaru zāle».

Šajā telpā akcentējama ir akustiskā siena, kas veido lielisku akustiku koru un visa veida akustiskajiem koncertiem. Īpašu šo koncertzāli padara arī tajā ierīkotā skaņu ierakstu aparatūra, kas sniedz iespēju veikt skaņu ierakstu orķestriem, koriem un citiem izpildītāju ziņā daudzskaitlīgiem mākslinieku kolektīviem un instrumentāliem skaņdarbiem. Telpā ir ierīkots motorizēts projekciju ekrāns, tāpat arī automātiski aizverami un atverami aizkari, kas nepieciešamības gadījumā aptumšo telpu. Pasākumu rīkotāji īpaši novērtēs zāles atveramo sienu, kas dod iespēju Kokaru zāli savienot ar blakus esošo ekspozīciju zāli, tādējādi paplašinot telpu vērienīgāku pasākumu rīkošanai.

Telpa ir piemērota dažādiem koncertiem, konferencēm, izrādēm, kongresiem u.c. pasākumiem.

Zālē ir iespējams izvietot līdz pat 450 skatītāju sēdvietām. Skatītāju krēsli izvietojami pēc nepieciešamības. Skatuve būvējama pēc nepieciešamības.

Koncertzāle atrodas 1. stāvā.

No Kokaru zāles balkona paveras skaists skats uz plašo Kokaru zāli. Telpu iespējams izmantot koncertu skatītāju sēdvietu izvietošanai, tāpat šeit var plānot pasākumu apmeklētāju stāvvietas vai izvietot banketu galdus.

Telpa Platība,
Laiks,
stundas
Cena, EUR
bez PVN
Cena, EUR
ar PVN
Koncertzāle (Kokaru zāle) 771 1 250.00 302.50
Koncertzāles (Kokaru zāles) balkons 118 1 50.00 60.50

Telpu nomai pēc plkst. 22.00 tiek piemērots koeficients 1.5, sagatavošanās laikam – 0.5.

Pasākuma apskaņošanas un apgaismošanas tehnikas izmantošana iekļauta cenā.

Par telpu nomu lūdzam vaicāt Ziemeļrīgas kultūras apvienības direktorei Lienei Kubiļus, tālr.: 25488536, e-pasts: ziemelriga@riga.lv.