Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Fonta izmērs
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Vecmīlgrāvja sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR” apliecina apkaimes sportisko garu

Svētdien, 7. jūlijā Vecmīlgrāvī norisinājās septītās sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR”, kurās piedalījās sportiskākie vietējie iedzīvotāji, lai noskaidrotu uzvarētājus astoņās individuālajās un četrās komandu, ģimeņu aktivitātēs.

Sporta spēļu dalībniekiem bija iespēja gan pārbaudīt savas spējas un iemaņas komandu sporta veidos, gan iemēģināt roku individuālajās norisēs – svarcelšanā, lēcienos ar lecamauklu, sprintā un citos tradicionālos un ne tik tradicionālos sporta veidos. Šogad īpaši aizraujošas bija pieejamās stafetes, kas piedāvāja dažādas izaicinošas un jautras aktivitātes gan lieliem, gan maziem dalībniekiem.

“Vecmīlgrāvis VAR!” ir ne tikai sportisks pasākums, bet arī svarīgs sociālais notikums, kas veicina iedzīvotāju labklājību un saliedētību, turklāt pavisam iespējams atklāj kādu jaunu talantu! Pasākumā savi interesējošu nodarbi atrada gan bērni, gan pieaugušie. Savukārt par pašām mīļākajām aktivitātēm apmeklētāju vidū tika atzīti lēcieni ar lecamauklu un futbols – šīs disciplīnas baudīja visu vecuma grupu dalībnieki.

“Sporta spēles Vecmīlgrāvī ir viens no gaidītākajiem notikumiem visa gada griezumā. Mēs ar draugu kompāniju šeit piedalāmies katru gadu un aktivitātes kļūst arvien interesantākas,” tā par aizvadīto sportisko un ģimenisko dienu stāsta kāds pasākuma apmeklētājs.

Vecmīlgrāvja septītās sporta spēles bija kā apliecinājums, ka Vecmīlgrāvī dzīvo gana daudz iedzīvotāju, kuri labprāt kādu no brīvdienām pavada kopā ar ģimeni aktīvi sportojot, iepazīstot savus kaimiņus un atklājot savus jaunos sportiskos talantus nepiespiestā gaisotnē.

N.B. Sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR” rīkoja Vecmīlgrāvja attīstības biedrība un Rīgas Brīvosta.

Ieteikt